HAKKIMIZDA

1970 yılında Sayın Mustafa SARICA tarafından Manisa Demirci de faaliyetlerine başlayan Sarıca Halı 1970 den Günümüze kadar gelişen teknolojiye ayak uydurarak, kendini yenileyerek ve müşteri memnuniyetini kazanarak yurt içi ve yurt dışında; camii, otel ve yurtlara halı sektöründe hizmet sunmaktadır.

Sarıca Halı; misyonu doğrultusunda…

Müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti prensibinden yola çıkarak. Satış ve satış sonrası hizmete kadar tüm aşamalarda en yüksek kaliteyi sağlamaktadır… Yeni halı, seccade modelleri ve dizayn planları ile bu sektörde kendinden söz ettiren Sarıca Halı; kısa sürede halı sektöründe lider olmayı başarmıştır.

Sarıca Halı; Müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti ve mutluluğunu hedefleyerek… Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak için çalışıyor. İlişkilerinde saygılı, içten, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmayı hedefleyerek… Müşterilerine sürekli olarak yeni ve yaratıcı modeller sunuyor. Toplumun yaşam kalitesinin yükseltilmesine de katkıda bulunmaya çalışıyor.

1 Comment

  1. Malinda dedi ki:

    As a video marketer, your most powerful tool is YouTube. The world’s most popular video site which is nearly synonymous to video marketing on the Internet.

    YouTube’s domination on the video marketing world is absolute. Not even Facebook has been able to shake its strong grip on the market.

    Just how powerful video marketing on is? Have a look at this hard, cold data.

    =>> https://tubetraffic.bizoppsguide.com?traffic_source=cf&cost=0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.