HAKKIMIZDA

1970 yılında Sayın Mustafa SARICA tarafından Manisa Demirci de faaliyetlerine başlayan Sarıca Halı 1970 den Günümüze kadar gelişen teknolojiye ayak uydurarak, kendini yenileyerek ve müşteri memnuniyetini kazanarak yurt içi ve yurt dışında; camii, otel ve yurtlara halı sektöründe hizmet sunmaktadır.

Sarıca Halı; misyonu doğrultusunda…

Müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti prensibinden yola çıkarak. Satış ve satış sonrası hizmete kadar tüm aşamalarda en yüksek kaliteyi sağlamaktadır… Yeni halı, seccade modelleri ve dizayn planları ile bu sektörde kendinden söz ettiren Sarıca Halı; kısa sürede halı sektöründe lider olmayı başarmıştır.

Sarıca Halı; Müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti ve mutluluğunu hedefleyerek… Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak için çalışıyor. İlişkilerinde saygılı, içten, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmayı hedefleyerek… Müşterilerine sürekli olarak yeni ve yaratıcı modeller sunuyor. Toplumun yaşam kalitesinin yükseltilmesine de katkıda bulunmaya çalışıyor.

1 Comment

 1. Lorene dedi ki:

  Hello there

  Household Mold Remover Gel

  Quickly And Effortlessly Remove Stains And Mold From Crevices In Your Home!

  Designed to tackle mold, bacteria, and fungus with gusto! Our formula cleans up the gunk!
  Keep Your Home Away From The Mold.

  PROMO BUY 2 FREE 1 FOR NEXT 24 HOURS ONLY!

  Get it now: homegadget.work

  Have a great time,

  Lorene
  Hakkımızda | Cami Halısı I Cami Halıları I Yün Cami Halısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.