Akrilik Cami Halısı Özellikleri
Şubat 25, 2017
Cami Halısı Nasıl Olmalıdır ?
Eylül 14, 2018
Tümünü göster

Yün Cami Halısı

Yün canlı hayvanlardan elde edilen en organik elyaf türüdür. Bu yüzden yüzyıllarca kullanılmış ve sıcak tutması ile ön plana çıkmıştır. Yünler cami halılarında da kullanılmaktadır. Bunun avantajı ise sıcak tutması, statik elektriklenme yapmamasıdır.

Yün Cami Halısı

Yün Cami Halısı aynı zamanda lekeye ve aşınmaya aşırı dirençlidir. Cami cemaati bu yüzden yün halıyı tercih etmektedir. Yün Cami Halısı kullandıkça renk açar ve şık bir mekan oluşturur. Camilerimiz şık, ferah, temiz, ve rahat olmalıdır. Bütün bu özellikleri yün halı taşımaktadır. Yün cami halısı diğer elyaf türlerinden farkı organik elyaftan üretilmiş olmasıdır buda yumuşaklık, esnek yapısı ve konforlu olması diğer halı türlerinden daha pahalıdır.

Detaylı Bilgi ve Sipariş için +90 (507) 132 94 45

Yün halı ses emici özelliği ile camilerin, ibadet esnasında dışarıdan gelecek sesleri yalıtarak daha huzurlu bir ibadet imkanı sunmaktadır.

Yün cami halısı diğer elyaflardan en büyük farklı alev almazlık seviyesinin en yüksekte olmasıdır. Bu camilerimizi büyük zararlardan kurtararak içimizi rahatlatmaktadır.

Yün Cami halısı en sıcak tutan elyaftır. Cami cemaatini soğuk ortamlarda içini ısıtarak daha konforlu ve rahat bir ibadet imkanı sunmaktadır.

Detaylı Bilgi ve Sipariş için +90 (507) 132 94 45

Comments are closed.