istanbul-cami-halisi
cami halısı istanbul
Aralık 30, 2016
Akrilik Cami Halısı Özellikleri
Şubat 25, 2017
Tümünü göster

Cami Halısında Lider Firma ” SARICA HALI “

SARICA HALI , Kurulduğu ilk yıllardan günümüze kadar, Cami Halısı, Otel Halısı ve Yurt Halısı sektörlerine yoğunlaşan SARICA HALI, Türkiye ve Dünyanın Her yerine Cami, Otel ve Yurt Halıları satmaktadır.

Firmamız Her Zaman Kaliteli Halı & Kaliteli Hizmet anlayışıyla çalışarak, En Kaliteli Halıları En uygun fiyatlarla son müşteriye kadar ulaştırmayı hedeflemiştir. SARICA HALI Cami, Otel ve Yurt halılarının kalitesiyle tüm müşterilerinin beğenisini kazanmış olduğundan Halı sektöründe hızla büyümektedir.

Gelişen teknolojiye çok hızlı bir şekilde uyum sağlayan Sarıca Halı sipariş verilen halıların üretimini en kısa sürede gerçekleştirir, hızla büyüyen çalışan kadrosu ile hiç vakit kaybeden halıların döşeme işlemi gerçekleştirilir. Hızlı Üretim , Hızlı Teslimat ve Hızlı Döşeme konusuna verdiğimiz büyük önemden dolayı tercih sebebi olmayı başaran SARICA HALI sürekli yeni yatırımlar yaparak müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

Cami Halısı, Otel Halısı ve Yurt Halısı Desenleri üzerinde sürekli çalışmalar yapan Sarıca Halı müşterilerine zengin renk ve desen seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca Yün Halı ve Akrilik Halı seçenekleriylede kullanım alanına göre farklı halılar üreterek müşterilerine büyük kolaylık sağlayan Sarıca Halı bu sayede Cami, Otel ve Yurt halıları sektöründe lider olmayı başarmıştır.

Kaliteli Halı konusunda hiç bir zaman taviz vermeyen Sarıca Halı üretim aşamasından sonra tüm halıların kalite kontrolünü yapmaktadır. Müşterilerine Kalite konusunda her zaman Garanti veren Sarıca Halı müşterilerinin büyük Güvenini kazanmıştır.

Cami Halısı, Otel Halısı ve Yurt Halılarında bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz..

İnternet Sitemiz : http://www.saricahali.com.tr

Comments are closed.